Preskúšanie pilotov v Bratislave, alebo Brne

Primárne lietame letecké preskúšania z letiska Bratislava (LZIB/BTS), alebo Brno-Tuřany (LKTB/BRQ). Na letisku Bratislava (LZIB/BTS) a Brno-Tuřany (LKTB/BRQ) taktiež sídli aj naša partnerská letecká škola a hangárujeme tu aj lietadlá, na ktorých vykonávame letecké preskúšania.

Letisko Bratislava (LZIB/BTS) a letisko Brno-Tuřany (LKTB/BRQ) preferujeme hlavne kvôli možnosti prevádzky 24/7 - teda non-stop. Letisko umožňuje vykonávanie prístrojových odletov, prístrojových príletov a prístrojových priblížení (ILS, LOC-DME NDB-DME, GNSS). Je taktiež napojené na sieť letových ciest.

V prípade záujmu však vieme priletieť aj na Vaše letisko a letecké preskúšanie zrealizovať priamo u Vás na vašom lietadle ;)

Preskúšanie ICAO English

Súčasťou praktického preskúšania môže byť aj preskúšanie ICAO English. Túto možnosť - preskúšanie leteckej angličtiny ICAO English vám prinášame exkluzívne v spolupráci s projektom Aero Language.

Prístrojová kvalifikačná kategória IR(A) vyžaduje, aby jej držiteľ mal tzv. oprávnenia IR English podľa FCL.055(d). Ak nie ste držiteľom oprávnení IR English, spolu s našim examinátorom IRE(A) môžete preskúšanie IR English absolvovať. Túto službu ponúkame exkluzívne ako prví a zatiaľ jediní na Slovensku v spolupráci s Aero Language.

Vďaka konceptu, ktorý má Aero Language implementovaný je možné jazykové preskúšanie ICAO English ale aj IR English absolvovať prakticky kdekoľvek. Podmienkou je cca 60 minút voľného času a pokojné - tiché miesto. Preskúšanie ICAO English môže byť zrealizivané hoci aj u vás doma.

--

NÁŠ TIP: Preskúšanie ICAO English Bratislava, Trenčín a iné miestaPreskúšanie ICAO English môže byť súčasťou preskúšania s našim examinátorom.