Letecká angličtina Bratislava, Trenčín

Všetky služby týkajúce sa jazykovej spôsobilosti pre pilotov a letecký personál poskytujeme v spolupráci s Aero Language

Preskúšanie leteckej angličtiny poskytuje Aero Language primárne pre oblasť Bratislava - ICAO English. Examinátori jazykovej spôsobilosti sú však geograficky rozmiestnení aj v iných oblastiach Slovenska, kde je možné absolvovať preskúšanie ICAO English aj ad-hoc, napríklad ICAO English Trenčín.

Jednotka na trhu

Aero Language v rámci svojich služieb poskytuje veľmi flexibilnú možnosť, ktorou je preskúšanie ICAO English vo vybraných oblastiach Slovenska (napr. ICAO English Bratislava, alebo ICAO English Trenčín) v priebehu 24 hodín.

V spolupráci s Aero Language šetríme Váš čas. Preskúšanie s leteckým examinátorom je totiž možné skombinovať, a v rámci spolupráce Aero Language Flight-examiner.com môžete absolvovať preskúšanie ICAO English v Bratislave spolu s praktickým preskúšaním na lietadle. v jeden deň, v rámci jedného sedenia.

V spolupráci s Aero Language Vám naši examinátori vedia zabezpečiť preskúšanie ICAO English, alebo služby označované ako letecká angličtina aj v Bratislave kedykoľvek, ako súčasť samotného praktického (letového) preskúšania.

ICAO English - letecká angličina, letecká škola, letecký výcvik